WYZWANIE ARTYSTYCZNE:

ALE FOTKA!

1. Czy Niewidzialna Postać może być zakamuflowana na Stop - Klatce odwzorowującej wybraną przez Drużynę Fotografię, np.: udawać kamień (posiadając maskujący makijaż oraz kostium)? Czy nie może być fizycznie widoczna nawet dla Ekspertów oraz widowni? 

Np.: musiałaby być schowana za kamieniem.

 

I.B.2 Niewidzialna Postać musi być ukryta, zakamuflowana, nierozpoznawalna, poza obszarem Fotografii i/lub na niej niewidoczna. Drużynie mogą zostać odjęte punkty za Niedozwolone Procedury w IV.A.4. i IV.A.5., jeśli Niewidzialna Postać nie spełni tego wymogu.

 

Tak, Niewidzialna Postać może być zakamuflowana, nierozpoznawalna będąc kamieniem. Niewidzialna Postać może być także ukryta za czymś takim jak kamień i przez to niewidoczna dla publiczności. 

 

2. Czy Niewidzialna Postać musi modyfikować sytuację widoczną na wybranej przez drużynę Fotografii, czy może także doprowadzić swoimi działaniami do momentu, który został uwieczniony na Fotografii?

 

Doprecyzowanie tłumaczenia: 

I.B.1 Drużyna stworzy i zaprezentuje Historię, w której pojawi się Niewidzialna Postać. Pokaże także wpływ Niewidzialnej Postaci na wybraną przez Was Fotografię wliczając w to wydarzenie lub wydarzenia sprzed, w trakcie, lub po momencie, w którym Fotografia została zrobiona.

3. Czy stop klatka może być na samym początku przedstawienia? Może być ona otwarciem do przedstawienia czy musi być umieszczona gdzieś później?

 

W treści Wyzwania nie jest powiedziane, w którym momencie Prezentacji musi się pojawić Stop-klatka. Ustalając kolejność poszczególnych wydarzeń w Waszej historii weźcie pod uwagę Punktację i zobaczcie, która sekwencja będzie dla Was jak najbardziej korzystna dla zdobycia jak największej ilości punktów. 

KONTAKT

Fundacja Destination Imagination Polska

ul. Ślężna 2-24, 53-302 Wrocław

tel.: (71) 311 10 45

@: kontakt(a)dipolska.pl, www.kreatywnosc.pl

NIP: 899-28-48-682, REGON: 380961771

Raiffeisen Bank: PL07 1750 0012 0000 0000 4001 7909

Kod BIC/SWIFT: RCBWPLPW

Do kontaktu z biurem zapraszamy

w godzinach od 8:30 do 16:30

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Email

Imię

Nazwisko

Miasto

PROGRAM WSPÓŁFINANSOWANY
ZE ŚRODKÓW GMINY WROCŁAW

©2018 Fundacja Wspierania i Rozwoju Kreatywności. Wszelkie prawa zastrzeżone.