top of page

WAKACYJNA PRZYGODA DIY

Między 19, a 29 lipca spędziliśmy niezapomniany czas w przepięknych okolicznościach przyrody. Kreatywniaki z całej Polski zjechały do mieszczącego się w Zblewie Dworku Tucholskiego.

kadr2.jpg

Atrakcjom nie było końca: warsztaty plastyczne, integracyjne,  dramowe,   ekologiczne,   konstrukcyjne
i trening Wyzwań Na Już.
Uczestnicy, poza bagażami, przywieźli do domów wyjątkowe wspomnienia, a także samodzielnie stworzone pamiątki: lasy w słoikach, prace wykonane techniką String Art, instrumenty muzyczne; wszystko w nurcie DIY.

WhatsApp Image 2020-07-27 at 21.42.46 (1
WhatsApp%20Image%202020-07-27%20at%2001.
WhatsApp Image 2020-07-30 at 11.07.43.jp
WhatsApp%20Image%202020-08-17%20at%2011.

Warsztatom towarzyszyły dodatkowe aktywności takie jak: teatr cieni, karaoke, fluo party, lekcja savoir vivre połączona z kolacją i nauką poloneza. Wieczorami grywaliśmy również w planszówki, wiele osób z pewnością zapamięta nocne śpiewy i tańce wokół ogniska.

Jednym z najważniejszych wydarzeń była Obozowa Olimpiada, to do niej drużyny przygotowywały się od pierwszego dnia pobytu w Zblewie. Tematem tegorocznych prezentacji była historia o Zaklinaczu Lasu, który z jakiegoś powodu do swojego magicznego pojemnika postanowił schować wszystkie odgłosy… Ciekawi Was kto to taki? Między innymi na to pytanie odpowiadały zespoły w trakcie swoich występów na scenie. 

Samodzielnie stworzone scenariusze, scenografia i kostiumy zachwyciły Ekspertów DI, którzy przyglądali się wnikliwie prezentacjom i oceniali je według ustalonych wcześniej kryteriów.

kadr1.jpg

Podsumowanie obozu w kilku słowach?
Współpraca, nauka przez zabawę, samodzielność, odkrywanie, niezapomniany czas na łonie natury.

Jeśli spragnieni jesteście kolejnych wrażeń, zapraszamy na obozy zimowe i letnie. 
Przed nami nowe wyzwania. Szczegółowa oferta już niebawem. 

Zachęcamy do kontaktu: oboz@dipolska.pl

bottom of page