top of page
PORTFOLIO
WYZWANIE
PROJEKTOWE

Nasz  kreatywny   zespół  stawia  czoła  rozmaitym  wyzwaniom  projektowym;  graficznym 
i tekstowym. Od strategii, przez kreację, po wdrożenie i ewaluację – każdy etap z dbałością o zachowanie spójności w oryginalności.

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje. Kto zna Program DI, ten wie, że lubimy wszelkiego rodzaju wyzwania. Z chęcią zmierzymy się z tymi, które przed nami  postawicie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy: kontakt@dipolska.pl

SPÓJNA KONCEPCJA

Pewnego   razu   zabraliśmy  odbiorców  w  kosmiczną  podróż  po  krainie  wyobraźni,  inni
z kolei poznali dzięki nam rój kreatywnych pszczół. Czas poświęcony na opracowanie założeń strategicznych i znalezienie motywu przewodniego dla projektu pozwala na zachowanie spójności w późniejszej implementacji na rozmaitych nośnikach. Ważnym elementem jest zachowanie zależności pomiędzy stylem tekstowym
i graficznym.

pszczely-min.png
Folder_kosmos_mockup_3.png
MATERIAŁY PROMOCYJNE

Minimalistyczna elegancja, a może twórcze szaleństwo? Wizytówki, ulotki, teczki, plakaty; przygotowujemy kompleksowe pakiety materiałów wizerunkowych lub pojedyncze projekty. Żadne akcydensy nam niestraszne!

Wizytówki_DI_mockup_Light.png
NADRUKI

Dzięki zaprojektowanym przez nas nadrukom możesz nadać oryginalny charakter koszulkom, bluzom i gadgetom. Żonglujemy słowami, kształtami i kolorami. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, którzy dbają o jakość i trwałość wydruku.

3_koszulki_DI_mockup_2-min.png
WIELKI FORMAT

Działamy też z rozmachem, na dużą skalę! Projekty wielkoformatowe nie są nam obce. Oryginalne fotościanki, banery zewnętrzne to duże pole do popisu.

ścianka_DI_mockup.png
bottom of page