top of page

KONKURS NA TRENERA(-RKĘ) ROKU DI!Na przestrzeni ostatnich szesnastu lat mieliśmy okazję poznać wielu Trenerów, którzy na stałe zagościli nie tylko w naszym Programie, ale także w naszej pamięci. Ich nieprzeciętność inspirowała, motywowała do działania i rozwoju. Zgodnie

z tradycją, również w tym roku nagrodzimy Trenera przez duże „T”, który w swoich działaniach wyróżnił się spośród innych. Możecie nam w tym pomóc! Jeśli podczas czytania tych słów, w myślach widzicie konkretną osobę – nie wahajcie się ani chwili dłużej i dajcie nam szansę nagrodzić Waszego Trenera!


Każda osoba związana z Programem DI może zgłosić nominacje pod adresem kontakt@dipolska.pl (w tytule wiadomości wpisując: Trener Roku DI) w postaci 5 zdjęć przesłanych elektronicznie wraz z załączonym Formularzem Zgłoszeniowym (zał. 1). Zdjęcia powinny zostać przesłane jako załącznik do wiadomości e-mail lub udostępnione przy pomocy linku pozwalającego na pobranie pliku z sieci internetowej.

Formularz Zgłoszeniowy (zał. 1) powinien zawierać uzasadnienie, dlaczego to właśnie Wasz Trener zasługuje na miano Trenera Roku DI. Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 maja 2021 r. o godz. 23:59.


Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie www.kreatywnosc.pl/konkurs-na-trenera-roku

Kommentare


bottom of page