top of page

ZAPOWIEDZI WYZWAŃ W SEZONIE 2021/2022


Tak to już bywa, że coś się kończy, a coś zaczyna.


Jesteśmy zawieszeni między przeszłością a teraźniejszością. Z jednej strony podsumowujemy XVI Ogólnopolską Olimpiadę Kreatywności i cały sezon funkcjonowania, z drugiej już myślimy o wakacyjnych atrakcjach. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z Kreatywniakami z całej Polski.


Do tego wszystkiego myśli krążące wokół nadchodzącego sezonu, który zapowiada się niezwykle interesująco. Ekscytacja miesza się z ciekawością! Mamy nadzieję, że dane nam będzie spędzić znacznie więcej czasu na spotkaniach na żywo, wspólnych aktywnościach twórczych, warsztatach i szkoleniach.


Oto kilka słów o tym, jakie tematy zgłębiać będą drużyny w nadchodzącym sezonie.


Wyzwanie Techniczne

Jak poradzicie sobie w niebezpiecznej sytuacji? Przed Wami brawurowa ucieczka i dwa niesamowite urządzenia, które pomogą Wam pokonać zagrożenia.


Wyzwanie Konstrukcyjne

Czas się rozkręcić! Pokażcie wszystkim, jak tworzą się legendy. Wykonajcie konstrukcję, która nie tylko stoczy się po rampie, ale i zostanie obciążona.


Wyzwanie Naukowe

Przygotujcie się na poszukiwanie szczegółów i detali. Zanurzcie się w mikroświecie. To w nim odnajdziecie tajemniczy obiekt. Ciekawe, czy zostanie ujawniona jakaś tajemnica…


Wyzwanie Artystyczne

Nie wszystko jest tym, na co wygląda. Przygotujcie się na sztuczki i złudzenia optyczne. Miejcie z tyłu głowy historię oszusta mierzącego się z zawiłą sytuacją.


Wyzwanie Improwizacyjne

Czas na świętowanie! Weźcie udział w festiwalu i opowiedzcie historię w dwóch aktach. Czeka na Was pewna przygoda…


Wyzwanie Społeczne

Pora spojrzeć w przyszłość. Przenieście się do świata science fiction i przeanalizujcie długofalowe skutki przeprowadzonego przez Was projektu.


Wyzwanie Wschodzących Gwiazd

Czy spotkaliście kiedyś kulturalnego stwora? Opowiedzcie historię o rodzinie potworów wprowadzającej się do nowego domu.

Będzie się działo!

Do zobaczenia podczas wakacji lub w kolejnym roku szkolnym!


Comments


bottom of page