top of page
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

DI'owe drużyny, Trenerzy, Eksperci, wolontariusze, rodzice,

chcemy przekazać Wam kilka ważnych informacji odnośnie nowego sezonu 2022/23.

Program DI w Polsce ma w tym roku przymusową przerwę pocovidową. Ostatnie 3 lata COVIDu-19 strasznie wyhamowały wszystkie nasze działania, potrzebujemy czasu na ponowny rozpęd. Zachęcamy Was do potraktowania tego roku treningowo, skupieniu się na rozwijaniu potencjału drużyny i budowaniu zespołu. My skupiamy się na szukaniu finansowania na przyszły sezon, abyśmy mogli wszyscy spotkać się ponownie w kolejnym roku szkolnym na Olimpiadzie DI.

 

W tym sezonie zapraszamy Was do współpracy przy:

  • szkoleniach dla Rad Pedagogicznych,

  • warsztatach dla dzieci/młodzieży, drużyn DI,

  • warsztatach dla rodziców,

  • dniach/piknikach/festiwalach kreatywności w Waszych szkołach czy lokalnie w miastach/gminach.

 

We wrześniu pracowaliśmy już na wspólnych warsztatach z drużynami w Warszawie, Białymstoku i Ostrowcu Świętokrzyskim. Jesteśmy otwarci na wszystkie Wasze pomysły i propozycje wspólnych działań.

 

Tym z Was, którzy będą chcieli pracować na nowych Wyzwaniach, dajemy możliwość wykupienia jak co roku opłaty licencyjnej i otrzymania materiałów (dostępne będą na dniach).

Wszystkich, którzy chcieliby spotkać się z nami na warsztatach, szkoleniach, festiwalach czy po prostu otrzymać nowe materiały do pracy zapraszamy do kontaktu. Napiszcie maila na: kontakt@dipolska.pl, zostawcie namiary na siebie, a my skontaktujemy się z Wami.

 

Mamy nadzieję na spotkania z Wami w różnych częściach Polski,

Wszystkiego kreatywnego w nowym roku szkolnym!

bottom of page