top of page

NOWY SEZON DI! 2021/2022


Wracamy po wakacyjnej przerwie i…rozpoczynamy kolejny sezon kreatywnych wyzwań!


Przed nami stałe punkty programu, a także kilka nowości. Już niebawem podzielimy się z Wami szczegółami tegorocznej, twórczej przygody. Ogłosimy termin przesyłania Zgłoszeń do Programu, podzielimy się również planami dotyczącymi XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination. Zanim jednak do tego przejdziemy, pragniemy poinformować, iż:


• uruchomiliśmy zapisy na Szkolenia dla Nowych Trenerów(-rek) w odsłonie stacjonarnej (Białystok, Warszawa, Wrocław) oraz online. Jak zawsze niecierpliwie czekamy na spotkanie i już szykujemy materiały!

• Jesteśmy podekscytowani wizją promowania nowoczesnych metod edukacji w kolejnych placówkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń dla Rad Pedagogicznych, warsztatów dla uczennic i uczniów. Przypominamy, że równie chętnie podejmujemy się współorganizacji wydarzeń kreatywnych!

• W roku szkolnym 2021/22 planujemy organizować cykle cotygodniowych, rozwojowych spotkań twórczych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia pozalekcyjne prowadzone będą przez specjalistów(-tki) DI w formie warsztatowej.

• Za nami letnie Półkolonie i Obóz Kreatywniaków, zachęcamy do zapoznania się z relacją i wypatrywania wieści na temat wypoczynku zimowego. Podczas ferii planujemy zaszyć się w tajemniczym, śnieżnym zakątku wraz z grupą młodych bohaterek i bohaterów, którzy gotowi będą na różnego rodzaju wyzwania.


Nie ma na co czekać…

Kolejny sezon programu DI należy uznać za otwarty!

Bądźmy w kontakcie.

Comments


bottom of page