top of page
logo-02.png

Za nami trzeci w kolejności Obóz Kreatywniaków. Wakacje 2021 w Borach Tucholskich (Zblewo) upłynęły nam pod hasłem ruchu.  Ruchu  w  przeróżnych  odsłonach:  ćwiczenia  fizyczne,  twórcze,  konstrukcyjne
i logiczne.

ObozDI2021-5.jpg

Aktywizacja ruchowa: poranne rozgrzewki na świeżym powietrzu, warsztaty cyrkowe i akrobatyczne, leśne wędrówki, wodne kąpiele, powietrzne podboje bańkowe, gry    i    zabawy    ruchowe,    wieczorne    tańce   i   zabawy
z cieniem.

Aktywizacja twórcza i konstrukcyjna: ruchome murale, mobilne szałasy, zmieniające się kamienie, papierowe rzeźby, pokazy talentów.

Aktywizacja logiczna: autorskie kody i szyfry, bieg na orientację, wieczorne rozgrywki planszowe, karciane, zręcznościowe.

Niezliczona  liczba  godzin  na  świeżym  powietrzu  (w  pogodę   i   niepogodę),   twórcze  zabawy,  relacje
i wspomnienia, które (mamy nadzieje) pozostaną z uczestnikami i uczestniczkami na lata.

10 niezapomnianych dni zwieńczonych Ekstremalnym Wyzwaniem Obozowym. Zgodnie z tradycją, od początku wyjazdu treść zadania owiana była tajemnicą. Pewnego wieczoru uczestniczki i uczestnicy dowiedzieli się, z czym przyjdzie im się zmierzyć w tym roku. I wtedy tak naprawdę się zaczęło…! Przez kilkanaście godzin przygotowywali drużynową, autorską prezentację sceniczną inspirowaną niezwykłym połowem papierowej rzeźby. Rzeźby, która z jakichś (niewyjaśnionych) powodów nie uległa zniszczeniu pod wpływem wody.

ObozDI2021-6.jpg
ObozDI2021-4.jpg

Obozowe warsztaty, a przede wszystkim Olimpiada to dowód na to, że w ramach pracy grupowej każdy może znaleźć dla siebie interesujące zadanie, zdobyć nowe umiejętności oraz przyczynić się do wspólnego sukcesu.

GALERIA OBÓZ  2021

bottom of page