top of page

Obozy DI

LETNI WYPOCZYNEK Z KREATYWNOŚCIĄ NA MAZURACH!


Serdecznie zapraszamy na
OBÓZ Z PROGRAMEM DESTINATION IMAGINATION
pod hasłem "Kierunek Wyobraźnia"


w terminie 19.07-28.07.2024
cena: 2990 zł 

Dla rodzeństw specjalny upust!

Zapisy tutaj w formularzu!

Więcej informacji:

Plakat_DI_Obooz_2c1.png

Obóz DI jest połączeniem dobrej zabawy i kreatywnego działania w pięknych okolicznościach mazurskiej przyrody. Pod opieką doświadczonych, dynamicznych i bardzo kreatywnych wychowawców, trenerów programu Destination Imagination dzieci będą rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię, a także uczyć się harmonijnej i miłej współpracy w zespole. Na obóz zapraszamy chętnych w wieku 7-14 lat.

Naszym motywem przewodnim jest hasło „Kierunek Wyobraźnia”. Dlatego będziemy mierzyć się zarówno z orientacją w przestrzeni rzeczywistej, jak i rozbudzaniem twórczej fantazji.

Już pierwszego dnia obozu otrzymacie od Trenerów Wasze Zespołowe Wyzwania, które będziecie realizować za pomocą wyobraźni i kreatywnych technik tworzenia - aż do ostatniego dnia obozu. Na Obozowym Turnieju Kreatywności dokonacie prezentacji efektów Waszych działań i będzie to WIELKI FINAŁ, połączony z imprezą i atrakcjami dla uczestników.

Sprawdzimy, czy kreatywność i wyobraźnia to klucz do skutecznego survivalu, czyli sposobu na przetrwanie w trudnych warunkach. Będziemy maszerować na orientację z mapą i poszukiwać skarbów i grać w gry terenowe w lesie. Wybierzemy się także na spotkania z ciekawymi ludźmi - w ciekawych miejscach. Wykorzystamy dary lasu do naszej niepowtarzalnej twórczości i opowiemy o niej własne historie. Będziemy także bezpiecznie i z wielką frajdą korzystać z otaczającej nas wody.

Przy każdej pogodzie będziemy kreatywnie i wesoło spędzać czas. Stawiamy na dobrą zabawę, uśmiech i serdeczność wśród uczestników. Na koniec obozu wybieramy wspólnie dwie najsympatyczniejsze i najbardziej pomocne osoby, które otrzymają tytuł Pogodnego Obozowicza.

Mieszkamy w Kanu Club. Jest to ośrodek położony w lesie nad jeziorem Zyzdrój w Gminie Piecki, około 200 km od Warszawy - na południu Mazur - krainy jezior. Teren Ośrodka jest duży, ogrodzony i bezpieczny. Jest tu sporo atrakcji: boiska do siatkówki i koszykówki, miejsce na ognisko, basen - no i oczywiście piaszczysta plaża. Wokół las, wiele dróg i zakamarków leśnych, zachęcających do eksploracji.

Pokoje w Ośrodku są 2-, 3- i 4-osobowe, z łazienkami. Ośrodek zapewni nam 3 posiłki plus podwieczorek. Pod dachem mamy także do dyspozycji dużą salę do zajęć, więc ulewny deszcz nie pokrzyżuje nam naszych kreatywnych planów. W czasie naszego pobytu jesteśmy jedyną grupą w obiekcie hotelowym.

Uczestnicy będą podzieleni na maksymalnie 15-osobowe grupy. W razie potrzeby stworzymy mniejsze grupy, tak aby dzieci w jednej grupie były w podobnym wieku.

Pobyt rozpoczyna się obiadem w dniu 19 lipca, a kończy śniadaniem w dniu 28 lipca. Wspólny dojazd autokarem zaplanowaliśmy z Warszawy (okolice Dworca Zachodniego), i analogicznie powrót. Z południa Polski można tam dojechać szybkimi porannymi pociągami. W razie pojawienia się większej grupy uczestników z konkretnego rejonu Polski skalkulujemy i zaproponujemy transport zbiorowy do Warszawy lub na miejsce obozu.

Cena standardowa za obóz wynosi 2990 zł.

Rezerwacja miejsca przez FORMULARZ REZERWACJI MIEJSCA na obozie.

Przed rejestracją bardzo prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM OBOZU.

Szczegóły dotyczące płatności za obóz w ratach znajdują się w formularzu rezerwacji miejsca. Promocja "first minute" - z rabatem 200 zł - trwa do 5 maja 2024. Dla rodzeństw przewidujemy dodatkową zniżkę za obóz - w wysokości 156 zł (za drugie i kolejne dziecko zapisane na obóz). Za polecenie przewidujemy rabat dla polecającego w kwocie 100 zł (imię i nazwisko polecającego musi być wpisane w formularzu zgłoszeniowym uczestnika obozu).

Zapisy tutaj w formularzu!

Jeśli macie pytania - prosimy piszcie na adres obozy@dipolska.pl.

O PROGRAMIE
bottom of page